رادیو وایرلس dynadish


dynadish یکی جدیدترین آنتنهای خارجی میکروتیک سری AC گیرندگی آنتن 25dbi و توان خروجی 31db است بسیار مناسب برای لینک های نقطه به نقطه در مناطق پر نویز و همچنین استفاده در نقاط انتهایی به عنوان CPE .
یکشنبه، 11 فروردین ماه 1398

قیمت : برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

تگ ها : فروش میکروتیک خرید رادیو میکروتیک فروش dynadish خرید dynadish خرید میکروتیک رادیو وایرلس میکروتیک انتن میکروتیک آنتن میکروتیک

توضیحات

dynadish یکی جدیدترین آنتنهای  خارجی میکروتیک سری AC گیرندگی آنتن 25dbi و توان خروجی 31db  است بسیار مناسب برای لینک های نقطه به نقطه در مناطق پر نویز و همچنین جهت استفاده در نقاط انتهایی به عنوان CPE بیسار مناسب می باشد .

 این دستگاه از ساختار یکپارچه آنتن و رادیو تشکیل شده است و از آنتن داخلی با توان 25dBi با زاویه پوشش 8 درجه در حالت عمودی و افقی(MIMI 2*2) بهره میبرد.

DynaDish برای کار در فرکانس 5 گیگاهرتز (5150MHz-5875MHz) و دارای استاندارد 802.11ac می باشد  . با توجه به لایسنس  تعیین شده L3 در سیستم عامل این رادیو از آن میتوانید در ارتباط های نقطه به نقطهو یا در صورت نیاز به عنوانCPE  (تجهیزات سمت کاربر) در ارتباط های یک نقطه به چند نقطه استفاده شود همچنین میتوان با خرید لایسنس سطح 4 میتوان آن را تبدیل یه اکسس پوینت نمود .

این دستگاه بهترین دستگاه یکپارچه  شرکت میکروتیک برای لینک های ثابت و قابل اطمینان است .

با مراجعه به قسمت راهنمائی لینک های وایرلس میکروتیک میتوانید اطلاعات بهتری برای برقراری لینک وایرلس کسب نمائید .